رجوی ,فرقه ,خواست ,انتقال ,پیروزی ,شکست ,ژنرال جونز

مسبب اصلی خسارات جانی به ساکنین لیبرتی، شخص رجوی است!

منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی| دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ چاپ

راست گفته اند که درقاموس فرقه ها شکست و ناکامی برای خود آنها وجود ندارد وهرآنچه که هست، موفقیت وپیروزی است که آنهم شامل رهبر فرقه است ودیگران دربهترین حالت ودرصورتی که اجازه داشته باشند، همواره باید به سابیدن کشک خود مشغول شوند!
ازنظر اهالی فرقه ی رجوی ومخصوصا شخص خودش ، شکست مکرر مال دشمن است که ازقضا این دشمن پرتعدادتر از دوستان قلیل فرقه میباشد وبنابراین ازدیدگاه فرقوی پیروزی ها تماما متعلق به این اقلیت وشکست ها مربوط به اکثریت نزدیک تمامی مردمان است که دوست ندارند، فرقوی بیاندیشند!
کنگره ی آمریکا قانونی برای امور نظامی خود تصویب کرده که درآن ذکری چند پهلو از کمپ لیبرتی بمیان آمده که البته باند رجوی که این خبر را منتشر کرده، قسمت اساسی تر آنرا که تاکید برانتقال ساکنان اسیر این کمپ به خارج از عراق است ، جدی نگرفته است!
عنوان خبر " ژنرال جونز: تصويب لايحه بودجه دفاعي آمريکا و الحاقيه7ماده‌يي حفاظت براي ساکنان ليبرتي " نام دارد ودرآنجا ضمن اعمال شیطنت و تلاش برای حضور ضمنی مجدد نیروهای آمریکائی درعراق ، خواست ما نیز مطرح وعدو سبب خیر شده است.
ما بنوبه ی خود ازاین مورد خاص حمایت میکنیم:
" ... ژنرال جونز: ... اين در حالي است كه 2000نفردر آنجا سكني داشته و گير افتاده اند و ما مي بايست آنها را از آنجا خارج كنيم. اما من از كميته براي حمايتش در اين رابطه بسيار سپاسگزارم ".
سخن خوب ازدهان هرکس و بخصوص توام با نیت خیر که باشد، مورد تایید ماست و این سخن مقام آمریکائی همسوباخواست و نیت رجوی نیست که میخواهد درلیبرتی باو اجازه ی ساختمان سازی داده شده ومسلح اش کنند.
این اطهارات برعلیه فرقه ی رجوی وبمنزله ی شکست برای آن میباشد که بلحاظ خصلت فرقه ای اش آنرا پیروزی برای خود دانسته وجنجال بپا کرده است واین برای اولین باری است که ما ازاین پیروزی ادعایی رجوی که موضوع انتقال این اسراست، ابراز خوشحالی میکنیم.
دربعضی ازبندهای این مصوبه که درست برخلاف خواست واراده رجوی است آمده است:
" (6). ادامه همکاری نزدیک‌بین ساکنان کمپ لیبرتی و مقامات در پروسه انتقال را تشویق کند. (7). به کمیسر عالی پناهندگان در تسریع روند انتقال به اماکن امن در خارج عراق، مساعدت کند ".
واینها دقیقا خواست ما بوده و برانجام سریع امور موافق با این بندها تاکید ویژه ای داریم!
گروهی از خانواده های ذینفع
آذربایجان شرقی

منبع اصلی مطلب : فریب بزرگ فرقه رجوی و منافقین
برچسب ها : رجوی ,فرقه ,خواست ,انتقال ,پیروزی ,شکست ,ژنرال جونز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه :