عربستان ,خطرناک ,غربی ,مساجد ,حکومت ,سعودی ,حکومت عربستان ,عربستان سعودی ,سراسر جهان ,کشورهای غربی ,توانند خطرناک ,توانند خطرناک باشند

منافقین با آن سابقه سیاه شان، می توانند خطرناک باشند

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران| سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ چاپ

گل بود به سبزه هم آراسته شد
اخیرا مقامات کشورهای غربی اعلام نمودند حکومت عربستان سعودی مشغول پرورش کانون های تروریستی در کشورهای غربی بوده است .
معاون صدر اعظم آلمان آقای زیگمار گابریل ، در مصاحبه‌ای که روز یکشنبه در روزنامه آلمانی «بیلد ام سونتاگ» منتشر شد گفت: " عربستان سعودی با حمایت از مساجد بنیادگرا در سراسر جهان در حال خطر کردن و دور کردن متحدان غربی خود است".
او گفت "این مساجد زمینه خلق و پرورش افراطی گرایی است. مساجد وهابی در سراسر جهان از سوی عربستان سعودی حمایت مالی می شود."
وی در ادامه گفت: "در آلمان بسیاری از اسلام‌گرایانی که خطرناک تلقی می‌شوند از این گونه جوامع برخاسته‌اند. باید برای سعودی‌ها تصریح کنیم که زمان چشم بستن بر این رفتار به سر آمده است."
به مقامات غربی باید گفت :
رجوی ها کارنامه سیاهی در انجام اقدامات تروریستی دارند و این خود به تنهایی برای خطرناک بودن آنها کافی است . اما حال که غربی ها به نقش حکومت عربستان در تولید نفرات افراطی و خطرناک اذعان کرده اند ، خوب است به این هم فکر کنند که رجوی ها که به صراحت خود را دوست و یار حکومت عربستان می دانند ، با آن سابقه سیاه شان چقدر می توانند خطرناک باشند .

منبع اصلی مطلب : فریب بزرگ فرقه رجوی و منافقین
برچسب ها : عربستان ,خطرناک ,غربی ,مساجد ,حکومت ,سعودی ,حکومت عربستان ,عربستان سعودی ,سراسر جهان ,کشورهای غربی ,توانند خطرناک ,توانند خطرناک باشند
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه :