رجوی ,علیه ,تعهد ,تشکیلات ,مبارزه ,علیه ایران ,ایران زمین ,فرزندان ایران ,المللی انرژی ,انرژی اتمی

عزای منافقین از اعلام رضایت آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران

منبع: انجمن نجات مرکز ایلام| سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ چاپ

فرقه رجوی که از تثبیت برجام و اجرایی شدن برداشتن تحریم های ظالمانه به خشم آمده و تمام توان خود را به کار برد که آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش نهایی خود را در مورد وجود ابعاد نظامی در فعالیت های گذشته علیه ایران ارائه دهد ، نا کام ماند.
فرقه ننگین رجوی که سال ها است با موساد داد و ستد و تبادل اطلاعات می کند تا امریکا و هم پیمانانش را وادار به حمله نظامی علیه ایران کند ، در نهایت مثل همیشه شکست خورد و حتی اسرائیل هم نتوانست به رجوی کمکی بکند.
بارها و بارها مدارک بی پایه و اساس رجوی علیه ایران بی نتیجه مانده و دنیا خبر دار شد که رجوی سر همه قدرت های بزرگ کلاه گذاشته و اخبار دروغین به آن ها تحویل داده و از آن ها سو استفاده کرده است. اما هرگز به روی خود نمی آورند و این نشان می دهد که کینه ی غرب از ایران تمام شدنی نیست. امریکا حاضر است رجوی را تحمل کند اما دست از لجاجت بر ندارند.
سازمان که روزی اعلام کرد که این تشکیلات به اصطلاح پیشتاز ، هدایت یک مبارزه ضد امپریالیستی است و در جهت آرمان خلق های ایران ، فلسطین و سایر ملل تحت ستم جهان جهاد و مبارزه می کند ، آیا وضعیت کنونی و چکمه لیسی امریکاییها ، به جا آوردن همان تعهدی است که سازمان با نیروها داشت؟
مگر قرار نبود که با نهایت پالایش انقلابی به زدودن خصلت های بورژوازی پرداخته و مبارزه ای ضد طبقاتی را پیش ببرد؟
آیا زندگی اعیانی " مریم " و " مسعود" و بستگانشان و جاسوسی و خیانت علیه وطن و مردم ایران همان است که تعهد شده بود؟
آیا سانسور مطلق اخبار و رسانه ها و کانالیزه کردن نیروهای مستقر در کمپ موقت لیبرتی همان تعهد تشکیلات مبنی بر ساختن کادرهای همه جانبه ، که بنیان گذاران تعهد آن را داده و دیگران شعارش را می دادند و رجوی خود فروخته هم صراحتاً به آن پشت کرد؟
آیا فروختن فرزندان ایران زمین به صدام جهت تبادل با اسرای عراقی و جاسوسی برای بیگانگان معنای همان استقلالی است که تشکیلات متعهد شده بود که آن را به هر قیمتی حفظ کند؟
وای بر تو رجوی با کمک آن افریته ( مریم ) فرزندان ایران زمین را چنین با خودت به ذلت کشاندی و آنان را از زن و زندگی محروم ساختی و همچنان آنان را تشویق می کنی که برای کارزار ( لت پار شدن زیر موشک ) بعدی آماده باشند.
بادا که دیگران قضاوت کنند.

منبع اصلی مطلب : فریب بزرگ فرقه رجوی و منافقین
برچسب ها : رجوی ,علیه ,تعهد ,تشکیلات ,مبارزه ,علیه ایران ,ایران زمین ,فرزندان ایران ,المللی انرژی ,انرژی اتمی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه :